DSC_5968JPG Nasze Oddziały 

Nasze Żłobki działają jako jedna jednostka organizacyjna.

Niepubliczny Żłobek Bajkowa Akademia Smyka, potocznie nazywane Żłobkami BAS.

BAS posiada trzy oddziały lokalne (Żłobki) oraz odrębne biuro administracji.
Poniżej znajdą Państwo szczegółowe dane oddziałów wraz z mapą prezentującą dokładną lokalizację. 03-page-001jpg  Oddział B4 Bajkowa Akademia Smyka - Ulica Braille'a 2A 

Oddział Żłobka dysponuje trzema salami do dziennej opieki oraz wyodrębnioną wózkarnią i przestronną szatnią. W placówce działa monitoring, w szatni na ekranie rodzice mogą podejrzeć do dzieję się w salach.W pobliżu Żłobka znajduje się nasz prywatny plac zabaw o powierzchni 200 metrów kwadratowych, wyposażony w konstrukcje do gier i zabaw na którym organizowane są również zajęcia sportowe. Nasz plac zabaw jest ogrodzony i zabezpieczony przed dostępem osób postronnych. Na terenie placówki dysponujemy multimedialną podłogą interaktywną dla dzieci, przy pomocy której organizowane są zajęcia ruchowe oraz zabawowe.W salach do dziennego pobytu znajdują się kąciki rozwijające zainteresowania dzieci, pomoce do zabaw i zajęć ruchowych.

02-page-001jpg    Oddział B2 Bajkowa Akademia Smyka Ulica Braille'a 2A na

Oddział Żłobka dysponuje dwoma salami dydaktycznymi w każdej z sal znajduje się łazienka przystosowana do potrzeb małych dzieci.  
W pobliżu Żłobka znajduje się nasz prywatny plac zabaw o powierzchni 200 metrów kwadratowych, wyposażony w konstrukcje do gier i zabaw na którym organizowane są również zajęcia sportowe. Nasz plac zabaw jest ogrodzony i zabezpieczony przed dostępem osób postronnych.

01-page-001jpg   Oddział B6 Bajkowa Akademia Smyka 

                                            Ulica Budzisława 1 na Naramowice

Oddział ten jest naszą najnowszą placówką, jest to obiekt o powierzchni 600 metrów kwadratowych, mieści się w nim również przedszkole. Żłobek dysponuje tu 7 nowoczesnymi i obszernymi salami do dziennego pobytu oraz dodatkową salą doświadczania świata. Przy żłobku znajduje się plac zabaw oraz boisko szkolne, które jest udostępnione dla naszych podopiecznych dzięki uprzejmości sąsiadującej z nami szkoły. Ponadto bezpośrednio za żłobkiem znajdują się obszerne łąkowe tereny spacerowe oraz położona przy nich stadnina koni. Na terenie placówki dysponujemy multimedialną tablicą interaktywną dla dzieci, przy pomocy której organizowane są zajęcia ruchowe oraz zabawowe.