Aktualności

Żłobki Uniwersyteckie Bajkowa Akademia Smyka

 Zapraszamy do obejrzenia naszych Placówek Żłobka i Przedszkola zaprojektowanych przez właścicielkę Bajkowej Akademii Smyka Agnieszkę Ziembora.

Długoletnie doświadczenie w prowadzeniu placówek opieki nad dziećmi do 3 roku życia zaaowocowało w stworzenie przyjaznych i nowoczesnych placówek, z przestronnymi, jasnymi wnętrzami. Placówki wyposażone są w najnowszy bezpieczny sprzęt, bezpieczne meble, wygodne przewijaki, stoły i krzesełka dostosowane do potrzeb dzieci. W placówkach realizowany jest Program "Zabawa i Poznawanie Świata", Program Dwujęzyczne Dzieci", Program Sportowy.

Nowy projekt współpracy z Uniwersytetem Im. Adama Mickiewicza.

Bajkowa Akademia Smyka bierze udział w projekcie dotyczącym utworzenia nowych miejsc opieki dla dzieci na UAM.

Fragment artykułu zamieszczonego na stronie /www.miastopoznaj.pl/:

"Uniwersytet imienia Adama Mickiewicza złożył wniosek o dofinansowanie, czyli bierze udział w projekcie. – Złożyliśmy akces wraz z Bajkową Akademią Smyka. Powstanie miejsce zaadaptowane dla dzieci, nie będzie to jednak na budowanym Wydziale Historycznym. Miejsce dla dzieci powstanie w bezpośredniej bliskości kampusu, czyli na Osiedlu Batorego. – Żłobki to bardziej inicjatywa środowisk studenckich czy władz uczelni? – To nie tylko NZS. Wsparciem dla pomysłu okazały się także opinie studentów, pracowników i program ministerialny – podsumował Przemysław Stanula z Biura Prasowego UAM.

 

Zapisz swoje dziecko!

* - pola wymagane

projekt i wykonanie: webwizards